Hakkımızda

Rotax Ajans & Matbaa

Hakkımızda

 Anasayfa / Hakkımızda

NedenRotax?

Kuşe Çıkartma Etiket, Şeffaf PVC Etiket, Opak PVC Etiket, Damla Etiket ve Metal Etiket çeşitlerimiz mevcuttur.Kartal’da Matbaa Rotax Matbaa Davetiye. Tişört baskı, Kupa Bardak baskı, Puzzle baskı, Plaket baskı, Ödül Kupa baskı, Madalya Baskı, Masa İsimliği baskı, Yaka İsimliği baskı, Masa Bayrağı baskı, Magnet baskı, Tabak baskı, Hediyelik çerçeve baskı, Mause pad baskı, Bebek Önlüğü baskı v.s. Hediyelik ürünler konusunda zengin çeşitliliğimizi sürdürmekte ve Kişiye özel ürün çeşitlerimizi çoğaltmak için çaba göstermekteyiz. Ayrıca web sitemizdeki Reklam Ürünleri bölümümüzde Yelken Bayrak, Reklam Dubaları, Baskılı Metal Levhalar, Masa Bayrağı çeşitleri, Oto Kokusu, Akrilik Tanıtım Ürünleri, Afiş çerçevesi ve Ayaklı Poster örneklerimizi görebilirsiniz. Kartalda Promosyon kataloğumuzda firmanızın tanıtımı ile ilgili yüzlerce seçenekten seçiminizi yapabilir, firmanızın itibarını arttırabilirsiniz.Rotax Matbaa olarak büneymize kattığımız 2018 model dijital baskı makinaları ile hizmetinizde.Dijital Baskıda

Genis kapsamli hizmet anlayisi sayesinde müsterinin is akisini hizlandirmada yardimci olabilecek baskili ve görsel materyalleri dogru yerde ve dogru zamanda kullanmaya yönelik önerileri ile müsterileri için her zaman iyi bir çözüm ortagi olmaya çalismistir. Sektördeki tüm yenilikleri takip ederek her zaman güncel kalmayi hedeflemis olup, çalismis oldugu firmalarin da güncel çözümler ile reklam faliyetleri olusturmasinda bir yön gösterici olmustur. 

Yapmis oldugu çalismalari matbaa kaliplarindan çikarip, kagidi sekillendirmek olarak algilamaya çalismaktadir.
 
Reklam sektöründe kullanilan her türlü baski ve malzeme seçeneklerini önererek iç ve dis mekan reklam görsellerini de dijital baski çalismalari ile etkili kullanmaya çalismaktadir. Uygulamalarinda temiz isçilik ve uzun süreli kullanim garantisi ile çalismakta olup, bu bilinç konusunda da müsterilerine yön vermektedir. 

HizmetSüreci

Görüşme Yapılır

Görüşme sırasında çaılşmadan beklentileriniz not edilir.

Sunum Yapılır

İsteklerinize uygun bir ön sunum yapılır ve onayınız alınır.

Baskı Yapılır

Ürünlerinizn baskısı hızlı ve kaliteli bir şekilde basılır.

Teslim Edilir

Kapınıza kadar teslimat sağlanır.

Sosyal MedyadaYorumları

 • Abdullah Hazer
  Facebook

  Yaptığınız hizmet ile aldığınız ücreti hak ediyorsunuz. Başarılarınızın devamını dilerim :)

  Ezgi Sucu
  Facebook

  Yok böyle Matbaa!

 • Ozan Terzioğlu
  Facebook

  Güler yüzünüz kaliteniz bence ;)

  Sude Yazıcıoğlu
  Facebook

  Herşeyi yapıp kapımıza kadar bıraktılar. çok hızlı ve kaliteliler.

Referanslar

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır.| Rotax Ajans & Matbaa